Киев 24/7

Новости Киева, актуально, оперативно

Вомбат Семенченко

Сьогодні пресс-служба СБУ опублікувала інформацію про оголошення підозри Семену Семенченку в створенні незаконного збройного формування.

Щоб зрозуміти, хто такий і що таке Семен Ігорович Семенченко, з терабайтів інформації, яка ходить мережею, про одіозного «комбата», борцуна з баригами та торгівлі на крові, захисника всього хорошого та поборника всього поганого — досить знати наступне.

Семенченко (Гришин Костянтин Ігорович) – це простий севастопольський бандит-гопстопник, відомий в кримінальних колах Криму.Тоді, в 2014 році,Семен, в пафосній і романтичній масці, як Зорро, з‘явився в найтяжчі для України часи, щоб в мутній воді поживитись на теренах розграбованого Донбасу. І судячи з динаміки набору ваги (не політичної, а банально), йому це вдалося.

Будучи на чолі батальйону «Донбас», Гришин-Семенченко, користуючись старими шахрайськими навичками, організовує збір коштів для потреб новоствореного добровольчого підрозділу. Для посилення драматизму, комбат створює інформаційний хайп навколо свого підрозділу, публікуючи фото та відео знищених міст Донбасу, героїчно фотографується в окопах, зі зброєю та на танку. Подейкують, саме під час чергової фотосесії, Семен дістав осколок в … інтимне місце. Годі й казати, що далеко не всі кошти йшли на закупівлю бойового спорядження. Фото вище говорить саме за себе.

Однак, левову частку здобичі Костянтина Гришина становило мародерство, вдало поєднане з дискредитацією бойового підрозділу «Донбас» НГУ, який в гарячих 2014-2015 роках вів бойові дії в зоні проведення АТО. Як саме? а все дуже просто. Семенініціативно створив з місцевих відморозків, які знали, хто на звільнених територіях може відлистати кількадесят тисяч доларів, поки праска на спині не накрутила за електрикут.зв. «чорну роту».Завданням підрозділу було не воювати за Україну, а викрадати людей, грабувати місцевих мешканців, принижувати, бити та ґвалтувати тих, хто їм не сподобався. Це «особиста гвардія» Семена, яка займалась здобуттям фінансів особисто для Семена. Запитайте будь-якого військовослужбовця про «чорну роту» і почуєте, що ці «преторіанці» жодного разу не брали участь в бойових діях. Вони завжди «включались» тільки тоді, коли територія була зачищена і можна було сміливо грабувати. Ну і звичайно ж, що красива форма та наліпки «Донбас» на цих «бійцях з чужим майном» серед місцевого населення визивало лише обурення та ненависть, але вже до всього батальйону «Донбас»

«Торгівля на крові» — ще один винахідкомбата та чергова дохідна сторінка його бойової слави. На початку 2017 року, приваривши потяг до рейок залізниці, «штаб блокади торгівлі з окупантами» залишив усю вугільну електрогенерацію України без антрациту, поклади якого знаходяться на окупованій території, змусивши уряд шукати інші джерела за кордоном. Навряд чи Гришин тоді думав про економіку з енергетикою та припинення фінансування окупантів. Куди цікавіше було посмикати Ахметова за рудий чуб. І принагідно зрубати трохи бабла.

Черговим гучним бойовим подвигом стала грузинська операція Семенченка по встановленню диктатури в сонячній Грузії. Тоді він героїчно покинув своїх затриманих правоохоронцями посіпак напризволяще. Після такого, мабуть, ніхто з його колишнього товариства руки Семену вже не подасть, але для «чорної роти» кинути товариша на полі бою, мабуть, не є чимось ганебним.

Хай там як, але мародери з сумнозвісної «чорної роти» на чолі з Семенченком, виявляється, знайшли застосування своїм кримінальним талантам та бойовим навичкам і у мирному житті. Карма у вигляді завершення «бойового шляху» Гришина і його посіпак виявилася неквапливою, але неминучою. Впевнені, правоохоронці якісно зробили свою роботу і ми довго не будемо чути про Семена.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *