Киев 24/7

Новости Киева, актуально, оперативно

Вилучення, або «віджимання» рухомого майна захисниками правопорядку

Чи замислювались ви, що відбувається з майном громадян України, які перебувають під слідством і знаходяться в слідчому ізоляторі?

Звичайно перше, що спадає на думку – майно знаходиться у родичів особи, або на зберіганні в поліції. Однак, це не зовсім так…

Співробітники поліції вигадали кращу схему. Для прикладу – у особи, яка перебуває під слідством, вилучають її особистий транспортний засіб, визнають його речовим доказом і передають на відповідальне зберігання на “свій” штрафмайданчик. Після цього, маючи особисті документи особи, переклеюють фотокартку в паспорті, пишуть заяву з проханням повернути вилучений транспортний засіб власнику, і з повним «офіційним» пакетом документів на штрафмайданчик приходить забирати авто нібито власник, а фактично – підставна людина, фото якої вклеєно в паспорт. “Повернувши” автомобіль, “щасливий власник” їде зі штрафмаданчику напряму до Регіонального сервісного центру МВС, в якому, за такими ж “офіційними” документами автомобіль переоформлюється на сторонніх людей.

Як захиститись від такого? На превеликий жаль, єдиний шанс не стати жертвою такої схеми, це обачність та увага рідних до вилученого майна людини, яка знаходиться під слідством.

Попереджений – значить озброєний. Будьте уважні, щоб не потрапити в тенета корупції і беззаконня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *