Киев 24/7

Новости Киева, актуально, оперативно

В Україні з’являться кібервійська — президент підписав указ

Глава України Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО про створення кібервійськ в структурі Міноборони України.

Відповідний документ спільно з цим рішенням РНБО підписаний главою держави в четвер, 26 серпня.

У рішенні РНБО відзначається, що Кабмін повинен невідкладно розрахувати обсяг матеріально-технічних і фінансових ресурсів, необхідних для створення та забезпечення належного функціонування кібервійськ, а також обсяг комплектування особового складу кібервійськ з урахуванням оптимального співвідношення військовослужбовців, працівників Міністерства оборони України, а також зарахованих у запас, резервістів і інших категорій осіб.
«За результатами розрахунків в двомісячний термін розробити і внести на розгляд Верховної Ради України законопроєкт щодо створення та функціонування в системі Міністерства оборони України кібервійськ», — сказано в документі.
У ньому також наголошується, що вказане рішення було прийняте для захисту суверенітету держави, забезпечення її обороноздатності, запобігання збройному конфлікту і надання відсічі збройній агресії в кіберпросторі.

Указ президента набирає чинності з дня його опублікування. Відповідальним за виконання зазначеного рішення РНБО є секретар Ради Олексій Данилов.
Больше информации на портале Матрица Свободы: https://myc.news/ua/politika/v_ukraine_poyavyatsya_kibervojska__prezident_podpisal_ukaz

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *