Киев 24/7

Новости Киева, актуально, оперативно

Російські “аусвайси”: кількість паспортів РФ в ОРДЛО досягла 630 тисяч

Секретар Ради нацбезпеки України Олексій Данилов заявив, що, видаючи паспорти РФ на сході України, Кремль намагається отримати додаткові голоси на виборах в Держдуму. 

Росія продовжує закріплювати результати своєї окупації, затягує контрольовані нею українські території в свій простір. Кількість паспортів РФ, виданих жителям окупованих територій Донецької і Луганської областей (ОРДЛО), досягла 630 тисяч.

“На території Донецької та Луганської областей 630 тисяч російських паспортів роздано. Фактично це гетто, тому що вони його загородили, з одного боку межа і з іншого боку межа. Це такий концтабір для жителів Донецької і Луганської областей і видають там ці документи. Це як Гітлер нападав, то він аусвайси видавав”, – сказав Данилов.

Крім того, як зазначив Данилов, паспортизація в ОРДЛО порушує мінські домовленості.

“Якщо подивитися мінські угоди, то там немає такого, що РФ повинна видавати аусвайси жителям Донецької і Луганської областей. Для чого це робить Путін? Ще раз підкреслюю, для того, щоб додатково взяти на виборах в Держдуму ще 500 тисяч голосів, це їхнє таке використання”, – додав Данилов.

Джерело.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *