Киев 24/7

Новости Киева, актуально, оперативно

Незаконне прослуховування «новою» поліцією

На сьогодні в українському сегменті Інтернету представлено ряд міжнародних детективних агентств, які пропонують послуги детектива юридичним і фізичним особам.

В Україні, на відміну від ряду провідних іноземних країн, діяльність такої організації, як детективне агентство ще не окреслена законодавчо.

Значна кількість детективних агентств надає широкий спектр послуг. Серед них експертно-криміналістичні, інформаційно – аналітичні, юридично-правові, інженерно-технічні, охоронні і т.д. Це і пошук інформації, і виявлення подружньої зради, пошук людей, перевірка даних, проведення приватних розслідувань, перевірка контрагентів та бізнес-партнерів, безпека бізнесу та інформаційна безпека.

Але, на превеликий жаль, низка детективних агентств при виконанні приватних замовлень нерідко, використовуючи свої корупційні зв’язки в Національній поліції України, пропонують послуги з отримання конфіденційної інформації з баз даних МВС, роздруківок телефонних з’єднань, візуальне спостереження, незаконного прослуховування. І це невичерпний перелік…. Ще раз хочеться звернути увагу, що при виборі того чи іншого детектива необхідно звертати увагу на законність надання послуг щоб не стати співучасником злочину.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.