Киев 24/7

Новости Киева, актуально, оперативно

Кулеба розповів про зустрічі Зеленського в США перед участю в Генасамблеї

Напередодні своєї участі в Генасамблеї ООН, Володимир Зеленський має намір обговорити деякі питання з генеральними секретарями ООН і НАТО.

Про це 20 вересня повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі одного з українських телеканалів.

“Президент їде в Нью-Йорк з чіткою метою: консолідувати ще більше підтримку миру для України. Це стосується питань протидії російській агресії, залучення інвестицій в Україну, боротьби з пандемією COVID-19”, – заявив міністр.

Кулеба підкреслив, що Генеральна асамблея ООН є авторитетним міжнародним майданчиком, до якого прикута увага всього світу. Крім того, це можливість провести низку важливих двосторонніх і багатосторонніх зустрічей в штаб-квартирі ООН.

“Президент України зустрінеться і з генеральним секретарем ООН, і з генеральним секретарем НАТО, і з лідерами кількох важливих держав, проведе окрему зустріч з іноземними інвесторами. Це буде дуже насичений візит, який розписаний буквально по хвилинах”, – зазначив глава МЗС.

Кулеба зазначив, що червоною ниткою участі президента в ГА ООН і переговорів на всіх рівнях буде тема Криму.

“Це дуже важливо. По-перше, ми дуже успішно запустили Кримську платформу. По-друге, Крим є питанням номер один для нашої держави і дипломатії. Буде непроста розмова з генеральним секретарем ООН на цю тему, адже ми хочемо бачити більшу залученість ООН до питань Криму”, – сказав він.

Кулеба також поділився очікуванням позитивних результатів для України за підсумками візиту і переговорів перших осіб.

За його словами, “президент буде домовлятися зі своїми візаві про конкретні речі в сферах безпеки, політики і економіки”.

Джерело.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *