Киев 24/7

Новости Киева, актуально, оперативно

Кремль явно не задоволений «українсько-американською дружбою проти Росії»

 

Сьогодні стала відома офіційна реакція Кремля на зустріч президентів України і США, Володимира Зеленського і Джо Байдена, яка відбулася напередодні у Вашингтоні. У коментарі прессекретаря президента Росії Дмитра Пєскова явно читається невдоволення результатами зустрічі і образа за ставлення до Росії «зі знаком мінус».

«Російська тематика була високо на порядку денному американо-українських переговорів. На жаль, в основному зі знаком мінус. Швидше, кажучи по-простому, там мова йде про українсько-американську дружбу проти Росії. Тобто вони дружать не для себе, а проти Росії. Це може викликати тільки жаль», — сказав Пєсков.

Також він зазначив ймовірність введення нових санкцій з боку США.

«Імовірність продовження Вашингтоном санкційної політики присутня завжди. Ми знаємо, що Вашингтон чомусь дуже любить ці рестрикції та застосовує їх часто-густо щодо самих різних країн. Не вважаємо таку позицію конструктивною», — сказав Пєсков.

Нагадаємо, що Байден і Зеленський обговорювали теми окупованих Криму і Донбасу, а також протистояння Північному потоку-2.
Больше информации на портале Матрица Свободы: https://myc.news/ua/politika/kreml_yavno_ne_dovolen_ukrainskoamerikanskoj_druzhboj_protiv_rossii

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *